DUYURULAR

3Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Arkadaşına Mı İhtiyacınız Var

İnternet üzerinden tanımadığınız insanlarla chat yapmak istiyorsunuz fakat site bulmakta ve güvenmekte sıkıntı çekiyorsanız size bir önerimiz var. Sesli chat yapabileceğiniz www.seslivatan.com u ziyaret edebilirsiniz.

Yalnızlığımı Paylaşabileceğim Birilerini Arıyorum, Bulabilir Miyim ?

Bu sesli sohbet sitesinde yalnızlığınızı paylaşabileceğiniz birilerini bulmanız tabii ki mümkün. İsminizi vermek zorunda değilsiniz ve kendinize bir rumuz belirleyerek başlayabilirsiniz. Üstelik sadece sesli chat yok. İsterseniz video chat yapabilir, isterseniz de sadece yazışabilirsiniz. Her hangi bir sorununuz olduğunda seslivatan.com'un personellerinden yardım isteyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Konuşabileceğim Birilerini Bulmak İstiyorum

Hayatın karmaşasında kayboldunuz gittiniz ve sosyal hayatınıza zaman ayıramayacak duruma geldiniz, biliyoruz. Biz sizin yanınızda olup aynı sorunu yaşayan insanlarla sizi konuşturmak için buradayız. Buradaki kimseye kendi adınızı dahi vermeden sorunlarınızı, dertlerinizi paylaşabilirsiniz. İnsan olarak her dakika konuşma arzusu çekiyor ve dertlerimizi anlatamayabiliyoruz. Burası sayesinde tanımadığınız insanlarla güven içerisinde konuşabilir hayatınızın olumsuzluklarından uzaklaşabilirsiniz.

Nasıl kullanılır ?

Kendinize bir sohbet edı belirleyerek girmek istediğiniz sohbet odasına girebilir ve seçtiğiniz insanlarla sohbet edebilirsiniz. İsterseniz videolu sohbet yapabilirsiniz yalnız şunu unutmayın verdiğiniz kişisel bilgileriniz bizim problemimiz değildir. Burada kararları siz veriyorsunuz. Güvenli bir sohbet yaşamak istiyorsanız bu ortamı kendiniz sağlamalısınız. İsterseniz yazışabilirsiniz sesinizi ve ya görüntünüzü tanımadığınız insanlarla paylaşmak zorunda değilsiniz. Sürekli aynı insanlarla konuşmak gibi de bir zorunluluğunuz yok ister başka isterseniz de aynı insanlarla konuşabilirsiniz.

Yazar :
05 Nis 2020
573 Görüntüleme


Gönder