DUYURULAR

1Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Flash Nickler

Sesli sohbet sitelerinin gelişmiş özellikleri bulunmaktadır. Son zamanlarda sesli sohbet sitelerini kullananların sıklıkla tercih ettiği bir özellik de flaş nick olarak bilinen özellik olmaktadır.

Flaş nick olarak bilinen bu özellik sayesinde sesli sohbet sitesi kullanıcıları kendilerini daha iyi ifade etme imkanı bulmaktadırlar. Aynı zamanda kullandıkları flaş nickler sayesinde hitap etmek istedikleri kişilerle herhangi bir mesajlaşma yapmadan irtibat kurma ve aynı dili konuşma şansına kavuşmaktadırlar.

Flaş nick Nedir

Sesli sohbet flaş nickler olarak tabir edilen uygulama, sesli sohbet sitelerinde kullanılan flaş nickler için kullanılan bir isimdir. Sesli olarak mikrofon ile görüşme olanağı veren bu sitelerde, sohbet odalarına girmeden önce üyelik aşamasında profil sayfasında nick belirleme özelliği bulunmaktadır. Flaş nick denilen bu uygulama ile üyelik logonuzu almış olursunuz.

Sesli sohbet flaş nickler için ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yukarıda bahsettiğimiz alana giriş yaparak bu nicklerden alabilirsiniz. Böylece tuttuğunuz takım, ilgilendiğiniz cinsiyet veya daha fazlasını kısa yoldan açıklayabilir ve taliplerinize gizli mesaj yollayabilirsiniz. Verdiğiniz mesajı alanlar sizinle arkadaş olmak istesin diyorsanız bu uygulamayı kullanmak için acele etmelisiniz.

Yazar :
05 Nis 2020
692 Görüntüleme

Tags:


Gönder